Oyuncular ve sıradan kullanıcılar için tasarlanan BIOSTAR'ın yeni B550M-SILVER anakartı, paranın satın alabileceği en iyi orta sınıf anakartlardan biridir.

En son teknoloji ile birleştirilmiş şık bir tasarımla, kullanıcılar son derece uygun fiyatlı bir pakette amiral gemisi düzeyinde performans elde edecekler.

Mikro ATX Form Faktöründe üretilen en yeni B550M-SILVER anakart, BIOSTAR’ın siyah ve gümüş vurgulara sahip özgün stil öğelerini ve öncüllerinden taşınan GÜMÜŞ PCB desenlerinden bazılarını taşır. BIOSTAR’ın imza niteliğindeki LED ROCK ZONE RGB aydınlatma teknolojisi ile birlikte, B550M-SILVER anakart, görünüm ve üstün his söz konusu olduğunda her PC yapısına uygundur.

B550M-SILVER anakart, artırıldığında maksimum 4933+ hız aşırtma hızında 128 GB'a kadar destek sağlayabilen 4DIMM yüksek hızlı DDR4 belleği çalıştıracak şekilde üretilmiştir.
AMD’nin AM4 soketiyle tasarlanan ve en yeni AMD Ryzen 4. Nesil Vermeer serisi işlemcileri kullanmaya hazır olan yeni B550M-SILVER anakart, dikkate alınması gereken bir güçtür. PCIe M.2 4.0 (64Gb / s), USB 3.2 Gen2 Type C gibi özellikler ve WiFi 6 desteği, BIOSTAR B550M-GÜMÜŞ anakartın rakipleri arasında en iyi seçim olmasını büyük ölçüde tamamlıyor.

 

BIOSTAR’ın tescilli Dijital PWM teknolojisi, sistem verimliliğini önemli ölçüde artıran daha hızlı geçici performansla istikrarlı güç sağlar; bu, Dr. MOS ve 2.5Guard gibi yerleşik özelliklerle birlikte kullanıcılara her kullanım durumunda bir şampiyon gibi çalışacak uzun ömürlü bir ürün sağlar.
Dahası, Hata Ayıklama LED'i gibi ek özellikler, kullanıcıların, anakartınızın veya donanımınızın mevcut durumu hakkında kullanıcıları uyaran ve test süresini önemli ölçüde kısaltacak karşılık gelen bir LED ışık seti aracılığıyla sistemlerinin donanım yapılandırmasında bulunan sorunları belirlemelerine yardımcı olur. .
B550M-SILVER anakartta ayrıca BIOSTAR’ın hız aşırtmacılar düşünülerek tasarlanmış imzası A.I TP Control teknolojisi bulunur. Kullanıcıların, donanımınızdan maksimum performansı çıkarırken bilgisayarınızı güvende tutmak için BIOS yapılandırıcı aracılığıyla sistem sıcaklığını kolayca ayarlamaları için kullanıcı dostu bir BIOS ortamı sağlar.
Dahili olarak ve arka G / Ç panelinde birden fazla bağlantı seçeneği, WiFi 6'yı desteklemek için yapılmış 2 x WiFi Anten bağlantı noktasının yanı sıra 1 x PS / 2 Klavye / Fare içeren yeni BIOSTAR B550M-SILVER anakartta kolayca mevcuttur. eski bir PS / 2 cihazını takmak isteyen kullanıcılar için bağlantı noktası.
Ek olarak, Realtek 2.5GbE LAN'ı kolayca destekleyen Realtek RTL8125B yonga seti tarafından desteklenen 1 x GbE LAN bağlantı noktası da B550M-SILVER anakartta mevcuttur.

Ayrıca, B550M-SILVER anakart, 1 x USB 3.2 (Gen2) Type-C bağlantı noktası, 1 x USB 3.2 (Gen2) bağlantı noktası, 4 x USB 3.2 (Gen1) bağlantı noktası ve 2 x USB 2.0 bağlantı noktası olan birden fazla USB bağlantı noktasıyla birlikte gelir . Video çıkışı açısından bu harika anakart, 4k Çözünürlüğü destekleyen tek bir HDMI bağlantı noktasının yanı sıra tek bir DVI-D bağlantı noktası ve 7.1 Kanal, Yüksek Çözünürlüklü Sesi destekleyen ALC1150 teknolojisi üzerinde çalışan 3 x Ses çıkış bağlantı noktasıyla tamamlanan tek bir DP bağlantı noktası taşır. .

BIOSTAR, tüketici dostu olan ve yeni kullanıcılarına uzun süredir sadık bir şekilde hizmet vermeye hazır olan bir başka harika ürün daha üretti. B550M-SILVER anakart, piyasadaki en iyiyi isteyen ve aynı zamanda kendileri için en uygun ürünlere en iyi patlamayı önemseyen kişiler için mükemmel bir seçimdir. Oyun, içerik oluşturma veya gündelik kullanım olsun, yeni B550M-SILVER anakart, çekici bir pakette paketlenmiş en son teknoloji ile birleştirilmiş uluslararası üne sahip BIOSTAR yapı kalitesi ile rakipleri arasında en iyi seçimdir.