Microsoft Flight Simulator, üç temel hedefe ulaşmak için sıfırdan oluşturuldu: gerçekçilik, doğruluk ve uçuş gerçekliği.

Bugün, Microsoft Flight Simulator için Virtual Reality'nin artık PC için favori VR başlığınızda mevcut olduğunu ve simmerlara yeni simülatörde bugüne kadarki en derin ve en sürükleyici sanal uçuş deneyimini sunduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Uçuş simülatörü topluluğu, ekibin sanal gerçekliğe nasıl yaklaştığını şekillendirmede çok aktif ve anlayışlı bir ortak oldu ve daha fazla iyileştirme yaptıkça ve simülasyona yeni özellikler ekledikçe, sürekli gelişimimizde kritik bir ortak olmaya devam ediyor. Microsoft Flight Simulator'a sanal gerçeklik eklemek, topluluk geri bildirimlerinin doğrudan bir sonucuydu ve franchise'ın geleceğine bizimle devam etmeyi umuyoruz.

 

Amacımız, bu güncellemeyi olabildiğince çok VR oyuncusu için erişilebilir hale getirmekti. Bu hedefe ulaşmak için, bu ücretsiz güncellemeyi çoğu Windows Mixed Reality kulaklık (HP Reverb G2 dahil), Oculus, Valve ve HTC kulaklıklar dahil olmak üzere çok çeşitli desteklenen cihazlarla uyumlu hale getirmek için çalıştık. VR'ye erişmek için en son Microsoft Flight Simulator güncellemesini indirdiğinizden emin olun. VR başlığınızı alın ve bu büyüleyici deneyimi bugün PC, Windows 10 ve Steam için Xbox Game Pass'te deneyin.